הגנה על הנכס במחיר משתלם

התחייבות למשכנתא מחייבת גם רכישת ביטוח משכנתא מתאים. בעבר אפשר היה לרכוש ביטוח משכנתא רק בבנקים. כיום, התרחבו האפשרויות העומדות בפני הלקוחות. רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, מציעים לכם ביטוח משכנתא אמין, בתנאים נוחים.

 

ביטוח משכנתא - רחמים ואהרון שמשי - סוכנות לביטוח (2000) בע"מ

רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, עובדים עם כל חברות הביטוח המרכזיות במדינת ישראל. כך יכולים הלקוחות לבחור בכל פעם במוצרי ביטוח משכנתא מהשורה הראשונה, בלי להתפשר על התנאים הנוחים או על הגב האמין מאחוריהם. צוות הסוכנות ילווה אתכם באחריות ובמקצועיות, עד לקבלת החלטה שתיתן הגנה לבית שלכם ותבטיח הוצאה חודשית נוחה.


מהו ביטוח משכנתא?

הבנק שנותן ללקוח משכנתא, חייב לקבל ערבות לכספו ולכן מחייב רכישת ביטוח משכנתא. אם ייפגע הלווה, לא יוכל להמשיך ולהחזיר לבנק את ההלוואה. מצב כזה יסכן את החזקת הנכס בידי הלווה. על ידי רכישת ביטוח משכנתא, מבטיח הלווה את החזר המשכנתא במלואה לבנק, כמו גם את המשך החזקתו החוקית בביתו.


ביטוח משכנתא מורכב מרכיב ביטוח חיים לבעל הנכס ומרכיב ביטוח המבנה. במקרים של מות בעל הנכס, או פגיעות נכות ואובדן כושר עבודה, תחזיר חברת הביטוח את שארית המשכנתא לבנק והנכס יישאר בידי בעליו. אם נפגע הנכס עצמו, תחזיר חברת הביטוח את שארית תשלומי המשכנתא לבנק והנכס יישאר בידי בעליו. לפי חלק מהפוליסות חברת הביטוח אף תדאג לשיקום הנכס והשבת ערכו.


בעבר, רק הבנקים יכלו למכור ביטוחי משכנתא לציבור, כיום שוק ביטוח המשכנתא פתוח גם לסוכנים מורשים. מצב כזה יוצר תנאים של תחרות ולכן אפשר למצוא ביטוחי משכנתא נוחים ומשתלמים במיוחד. כדאי לקבל מידע מסוכן הביטוח ולהבטיח רכישת מוצר בתנאים אופטימאליים.

לקבלת מידע נוסף על פעילות רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ  >

ביטוח משכנתא

טלפון רב קווי >

 1-700-70-70-72

בס"ד

פקס:

08-9466470

מייל:

info@shimshi.net

כל הזכויות שמורות

 שלח

שם מלא:

*שדה חובה

תודה רבה!

פנייתך התקבלה ונציג ישוב אליך בהקדם

טלפון:

*שדה חובה

דוא"ל:

*שדה חובה

לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים