יד מושטת בכל מקום בעולם 

 

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא רכישה הכרחית שיש לעשות מיד לאחר קניית הכרטיס ותיאום המלון. ברגע אחד בלתי צפוי, אתם עשויים להזדקק לכיסוי כספי ולתמיכה אישית בשפה מוכרת. ברגע הזה, תהיו מאושרים שרכשתם ביטוח נסיעות אצל רחמים ואהרון שמשי - סוכנות לביטוח (2000) בע"מ.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל - רחמים ואהרון שמשי - סוכנות לביטוח (2000) בע"מ

ביטוח נסיעות לחו"ל צריך להתאים באחריות ובמקצועיות, תוך התחשבות מלאה ביעד הנסיעה, אופי הנוסעים, מצבם האישי והבריאותי. צוות רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, ידאגו לקבל מכם את כל המידע הרלוונטי, להסביר לכם את כל הנחוץ לדעת, להכיר לכם את המוצרים המשתלמים ביותר העומדים לרשותכם ולסייע לכם בבחירה הטובה ביותר עבור נסיעתכם. העיקר שתשובו הביתה בשלום.


מהו ביטוח נסיעות לחו"ל?

העיקרון הבסיסי והחשוב בנוגע בביטוח נסיעות, הוא ההתאמה בין הנסיעה והנוסע לבין הפוליסה. כל נסיעה כוללת סיכונים משתנים ושונים. כיסוי לנסיעה למטרות נופש בתאילנד, שונה מכיסוי עבור נסיעת עסקים במזרח אירופה. יש להכיר את היעדים, את הסיכונים ואת הכיסוי שמציעה הפוליסה המתאימה ביותר. כך גם לגבי ההתאמה בין הנוסעים עצמם לפוליסה. יש צורך לקחת בחשבון את מצבו הבריאותי של הנוסע, על מנת להתאים לו את כיסוי יעיל.


ביטוח נסיעות לחו"ל מחולק לכיסוי רפואי וכיסוי כבודה ומטען. הכיסוי הרפואי כולל הוצאות חילוץ, טיפול ואשפוז שלולא ביטוח נסיעות, עלולות להיות גבוהות ביותר. כיסוי הכבודה מציע פיצוי במקרים של אובדן או גניבת המטען האישי. כדאי לשתף את סוכן הביטוח בכל עניין רלוונטי, במיוחד בכל הנודע לנסיעות מורכבות ויוצאות דופן.

 

לקבלת מידע נוסף על פעילות רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ  >

ביטוח נסיעות לחו"ל

טלפון רב קווי >

 1-700-70-70-72

בס"ד

פקס:

08-9466470

מייל:

info@shimshi.net

כל הזכויות שמורות

 שלח

שם מלא:

*שדה חובה

תודה רבה!

פנייתך התקבלה ונציג ישוב אליך בהקדם

טלפון:

*שדה חובה

דוא"ל:

*שדה חובה

לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים