כיסוי טוב לכל בית עסק
 

פגיעות או נזקים לבית העסק הם עניין בלתי נסבל כשמדובר בניהול תקין של ייצור ומכירות. ביטוחים עסקיים הם המענה היעיל להגנה על בית העסק ושמירה על יציבות הרווחים. צוות רחמים ואהרון שמשי - סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, יתאימו לכם ביטוחים עסקיים באופן מקצועי ומהימן.

 

ביטוחים עסקיים - רחמים ואהרון שמשי - סוכנות לביטוח (2000) בע"מ

כדי להתאים לבית עסק חבילת ביטוחים עסקיים מתאימה ויעילה, צריך להתמצא בתחום הביטוחים העסקיים ולהכיר היטב את כל הסוגיות הנוגעות לנושא זה. צוות מומחי רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, מציע לבתי העסק השונים ייעוץ מקצועי וליווי מתמחה בכל תהליך בחירת הביטוחים העסקיים המתאימים. מומחה הסוכנות ילמד את פעילותו העסקית של בית העסק, ייקח בחשבון נתונים הנוגעים לרווחים, להוצאות שוטפות ולנכסים ויידע להציע לכם תכניות ביטוחים עסקיים רלוונטיים ואפקטיביים, בתנאים נוחים.


מהם ביטוחים עסקיים?

ביטוחים עסקיים מציעים מענה לשורה של פגיעות ונזקים אפשריים בבית העסק ובפעילותו העסקית - כלכלית. בין היתר מציעים הביטוחים העסקיים כיסוי למבנה בית העסק ולנכסים נוספים השייכים לו, כגון רכבים, מחסנים, מלאי וציוד כבד או אלקטרוני. כמו כן, נותנים הביטוחים העסקיים מענה במקרה של פגיעה בשמו הטוב של בית העסק, נזק שיכול להתרחב עד כדי פגיעה משמעותית בהיקף המכירות וברווחים.

הגנה כנגד תביעות רשלנות מקצועית נכללת גם היא ברשימת הכיסויים בתוך הביטוחים העסקיים.

חשוב שכל בית עסק יבחר את חבילת הביטוחים שמתאימה לו. רק באופן זה ניתן יהיה להבטיח את המשך הפרנסה של הבעלים והעובדים כאחד.

 

 

לקבלת מידע נוסף על פעילות רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ  >

ביטוח עסק

טלפון רב קווי >

 1-700-70-70-72

בס"ד

פקס:

08-9466470

מייל:

info@shimshi.net

כל הזכויות שמורות

 שלח

שם מלא:

*שדה חובה

תודה רבה!

פנייתך התקבלה ונציג ישוב אליך בהקדם

טלפון:

*שדה חובה

דוא"ל:

*שדה חובה

לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים