לעשות יותר בשביל הבריאות

 

אם תחשבו על זה רגע, הדבר החשוב ביותר הוא הבריאות. כדי לשמור על החשוב מכול, כדאי לרכוש ביטוח בריאות פרטי אצל רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, ולדאוג לכיסוי מלא בעת הצורך.

ביטוח בריאות - רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ

כולם שואפים להיות בריאים, בכל שלב בחיים. ככל שאנו מתבגרים, חשיבות השמירה על הבריאות עולה וכך גם העלות הכספית. שוק הביטוח מציע מגוון של פתרונות לכיסוי בריאותי. ביטוח בריאות פרטי הוא פתרון נוח ומשתלם, שטוב שיהיה בבית לכל המשפחה. צוות רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, יתאימו לכם ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים, ברגישות ובדיסקרטיות.


מהו ביטוח בריאות?

ביטוח בריאות פרטי מציע מענה לשירותים רפואיים שאינם נכללים בתכניות הביטוח שמציעה המדינה לאזרחיה ומציעות קופות החולים למבוטחיהן.

מדינת ישראל מעניקה לכל אזרח כיסוי בריאותי בסיסי, לפי חוק ביטוח בריאות ממלכתי. השירותים שמעניק ביטוח זה הם בסיסיים ונקבעים על פי סל הבריאות התקופתי. קופות החולים משדרגות את הכיסוי ומציעות ביטוח בריאות משלים בכולל שורה של טיפולים ואפשרויות סבסוד. עם זאת, עדיין קיים צורך בכיסוי רחב יותר, אותו מספק ביטוח בריאות פרטי.


ביטוח הבריאות נקנה מחברת הביטוח, על בסיס התחייבות לתשלום פרמיה חודשית. מדובר בפוליסה המפרטת שורה של כיסויים, החל במימון ניתוחים בחו"ל, דרך מימון תרופות יקרות וכלה בפרוצדורות מורכבות כמו השתלות איברים ושימוש במכשור יקר ערך. הפוליסה מציעה גם כיסוי לטיפולים ולבדיקות שגרתיות יותר, במכונים פרטיים ובשירות רופאים ומומחים בעלי שם.


ביטוח למחלות קשות

בעת גילוי מחלה קשה נאלץ החולה להתמודד עם הוצאות גדולות. בנוסף, רמת השתכרותו של החולה עלולה לרדת כתוצאה מהפסקת העבודה או הפחתה בהיקפה.פוליסת ביטוח מחלות קשות מעניקה פיצוי כספי למבוטח על מנת שיוכל להמשיך בשגרת חייו ולממן, בין היתר, את הוצאות הטיפול הרפואי.


אבחון ישיר

שירות חדש וייחודי המאפשר למבוטח לקבל יעוץ ואבחון רפואי ראשוני עם רופא מומחה (מאבחן) בתוך 24 שעות.

לקבלת מידע נוסף על פעילות רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ  >

ביטוח בריאות

טלפון רב קווי >

 1-700-70-70-72

בס"ד

פקס:

08-9466470

מייל:

info@shimshi.net

כל הזכויות שמורות

 שלח

שם מלא:

*שדה חובה

תודה רבה!

פנייתך התקבלה ונציג ישוב אליך בהקדם

טלפון:

*שדה חובה

דוא"ל:

*שדה חובה

לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים