פנסיה בלב שקט


חשוב לחסוך כסף עד ליציאה לפנסיה, אך חשוב לא פחות לנהל את ההון הצבור בחוכמה וביעילות. צוות רחמים ואהרון שמשי - סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, יתאימו עבורכם פתרונות לפרישה נוחה ובטוחה.

 

פתרונות לפרישה - רחמים ואהרון שמשי - סוכנות לביטוח (2000) בע"מ

צוות רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, מתמחה בליווי ובייעוץ לפני פרישה. על בסיס ניסיון ארוך שנים וידע מעודכן בכל הקשור לעולם הביטוח והפיננסיים, יתאימו לכם מומחי הפיננסיים אצל רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, פתרונות פרישה לעתיד כלכלי יציב. לצד סקירת המוצרים המתאימים, תוכלו לקבל טיפים מקצועיים ותשובות לגבי שאלות מיסוי והטבות אחרות. חשוב שתדעו בדיוק מה יש לכם ומה מגיע לכם. את המענה תמצאו אצלנו.

לקבלת מידע נוסף על פעילות רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ  >

פתרונות לפרישה

מהם פתרונות לפרישה?

היציאה לגמלאות היא אירוע מורכב בחייו של אדם. מדובר בשינוי רחב היקף שיש לו השפעה על כל תחום בחיים. מבחינה כלכלית מדובר בשינוי מהותי באורח החיים. לפתע, אין עוד משכורת חודשית שאפשר לסמוך עליה. יש צורך בארגון מחדש של הנכסים הנזילים ויצירת רשת ביטחון כלכלית מחודשת.


המענה היעיל ביותר הוא תחום פתרונות לפרישה. מדובר בניהול ובתכנון כל ההון הצבור הקיים. בראש ובראשונה יש צורך לאתר את כל תכניות החיסכון וההשקעה שקיימות על שמו של הלקוח. לאחר מכן, יש ללמוד כל אחת מהן ולהבין כיצד אמור להשתחרר הון, מתי ובאילו תנאים. חשוב לנהל היטב את כל הכספים, לנצל את כל הטבות המס הקיימות ולבדוק אם מגיעים החזרים שונים. כדאי לקבוע כיצד יועבר ההון לחשבון הלקוח, האם בבת אחת, בתשלום אחד, או כקצבה חודשית קבועה ובטוחה? אפשר כמובן לבחור גם בדרכי השקעה וחיסכון חדשות ולהרוויח עוד מההון האישי הבלתי מנוצל.

 

טלפון רב קווי >

 1-700-70-70-72

בס"ד

פקס:

08-9466470

מייל:

info@shimshi.net

כל הזכויות שמורות

 שלח

שם מלא:

*שדה חובה

תודה רבה!

פנייתך התקבלה ונציג ישוב אליך בהקדם

טלפון:

*שדה חובה

דוא"ל:

*שדה חובה

לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים