השקעה משתלמת לעתיד

 

בחירה בקרן השתלמות, היא תמיד בחירה חכמה ומשתלמת. לקרן השתלמות יתרונות רבים, שהפכו אותה למוצר פיננסי מבוקש במיוחד. צוות רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, יתאים לכם קרן השתלמות בתנאים אטרקטיביים.

קרן השתלמות - רחמים ואהרון שמשי - סוכנות לביטוח (2000) בע"מ

צוות מומחי רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, ישמח להציג בפניכם קרנות השתלמות מחברות הביטוח והפיננסים המובילות בישראל. כל המוצרים החדשים, כל הפיתוחים האחרונים, את כל אלה תוכלו להכיר בסוכנות ולהתרשם מביצועיהם. צוות הסוכנות ישמח לייעץ ולתת פרטים נוספים. תוכלו ללמוד על יתרונותיה של כל קרן השתלמות, לקבל טיפים מקצועיים ייחודיים ולשמוע המלצות באופן אישי.

לקבלת מידע נוסף על פעילות רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ  >

קרן השתלמות

מהי קרן השתלמות?

קרן השתלמות היא תכנית חיסכון לטווח הבינוני. מדובר בשש שנות השקעה מקסימום. ההון הצבור פטור ממס, כשבנוסף יש שורה של יתרונות ייחודיים נוספים, להשקעה בקרן זו. המדינה מעודדת מאוד חיסכון והשקעה באמצעות קרן השתלמות, לכן קבעה הטבות שונות לחוסכים וכן מעודדת פתיחת קרנות השתלמות ספציפיות לצורכי הציבור. כך תוכלו למצוא למשל, קרנות השתלמות מיועדות לשכירים, לעצמאיים, לבעלי מקצועות מוגדרים, כמו מורים, עובדי ציבור ועוד. כל מוצר כזה מתחשב בצרכים האופייניים של כל קבוצה ומגדיר את תנאי החיסכון בהתאם.


השקעה בקרן השתלמות היא נוחה וגמישה, אין הכרח להפריש כסף מידי חודש באופן קבוע\ אין חובה למשוך את ההון הצבור מיד עם תום שש השנים. אפשר להשאיר את הכסף וליהנות מתנאי חיסכון נמשכים. בעת פרישה, ניתן למשוך את הכסף כבר לאחר שלוש שנים בלבד. כך גם יכול מי שחוסך את הכסף למטרות לימודים והשכלה.

 

טלפון רב קווי >

 1-700-70-70-72

בס"ד

פקס:

08-9466470

מייל:

info@shimshi.net

כל הזכויות שמורות

 שלח

שם מלא:

*שדה חובה

תודה רבה!

פנייתך התקבלה ונציג ישוב אליך בהקדם

טלפון:

*שדה חובה

דוא"ל:

*שדה חובה

לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים