פתרון כלכלי לעת פרישה

 

כאשר תגיע העת לצאת לגמלאות, כיצד תבטיחו את רווחתכם הכלכלית? הפיתרון הוא חיסכון פנסיוני. צוות רחמים ואהרון שמשי - סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, מזמין אתכם ללמוד יותר על אפשרויות החיסכון הפנסיוני ולבחור בשביל עתיד כלכלי בטוח.

 

חיסכון פנסיוני - רחמים ואהרון שמשי - סוכנות לביטוח (2000) בע"מ

לדעת צוות רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, חיסכון פנסיוני הוא נושא ראשון במעלה, בכל הקשור לתכנון העתיד הכלכלי. עד היציאה לגמלאות, אדם עובד למחייתו לרווחת משפחתו. בזמן הפנסיה, יורדת ההכנסה החודשית ובהכרח גם רמת החיים המוכרת. בחירה מוקדמת ומושכלת בחיסכון פנסיוני מתאים, תבטיח את הרווחה הכלכלית ואת הביטחון הכלכלי שמגיע לכם. צוות רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, ייתן לכם מידע וכלים מקצועיים וילווה אתכם עד לבחירה מצוינת ואחראית.

 

מהו חיסכון פנסיוני?

חיסכון פנסיוני הוא שם כולל למבחר של תכניות חיסכון לטווח ארוך. המטרה העומדת מאחורי תכניות אלה היא לספק לכל מוטב פנסיה חודשית מוגדרת, מגיל פרישה ועד סוף ימיו. כדי לעשות זאת, על המוטב להפריש מידי חודש, במהלך שנות בגרותו טרם הפרישה, סכום כסף קבוע לתכנית החיסכון הפנסיוני. בבוא העת, כאשר ייצא לגמלאות יקבל את ההון הצבור לפי התנאים הקבועים בפוליסה שבידו.

 

לקבלת מידע נוסף על פעילות רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ  >

חיסכון פנסיוני

במדינת ישראל קיימים שלושה ערוצי חיסכון פנסיוני עיקריים: קרן פנסיה, קופת גמל וביטוח מנהלים. קיימת אפשרות לבחור באחד מערוצים אלה, או לבחור במוצר המשלב בין היתרונות שלהם. החל משנת 2008 ואילך, כל מעביד מחויב על פי חוק להפריש כסף לקרן פנסיה של עובדיו, לפי בחירתם. על מנת לעודד את החיסכון הפנסיוני, מציעה המדינה הטבות מס משמעותיות בכל אחד מערוצי החיסכון הקיימים.

טלפון רב קווי >

 1-700-70-70-72

בס"ד

פקס:

08-9466470

מייל:

info@shimshi.net

כל הזכויות שמורות

 שלח

שם מלא:

*שדה חובה

תודה רבה!

פנייתך התקבלה ונציג ישוב אליך בהקדם

טלפון:

*שדה חובה

דוא"ל:

*שדה חובה

לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים