המטען שלכם בידיים טובות 

ברגע שמטען עוזב את גבולות המדינה, הוא חשוף לסיכונים שונים. צוות רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, מתמחה בתחום הביטוח הימי והאווירי ויתאים לכם כיסוי משתלם על בסיס ייעוץ מקצועי.
 

ביטוח ימי ואווירי - רחמים ואהרון שמשי - סוכנות לביטוח (2000) בע"מ

הובלת מטענים דרך האוויר או הים, היא עניין מורכב הדורש התייחסות לשורה של סוגיות לוגיסטיות ומשפטיות. קבלת ליווי מקצועי ואחראי, טרם ההובלה, תמנע סיכונים מיותרים והוצאות כספיות כבדות. צוות מומחי רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, מטפל שנים רבות בנושא ביטוח ימי ואווירי. מומחי הסוכנות יציעו לכם פתרונות מתאימים בתנאים נוחים, תוך לקיחת כל הגורמים הרלוונטיים בחשבון.


מהו ביטוח ימי ואווירי?

מטען שיוצא מגבולות המדינה, יוצא גם מגבולות השיפוט החוקי שלה. מרגע זה, לא חלים על המטען החוקים המוכרים ולכן, אם ייפגע או יינזק, לא יוכל להיות מבוטח לפי התנאים המקומיים המוסכמים. מסיבה זו כדאי ומומלץ לרכוש ביטוח ימי ואווירי לכיסוי המטען ולמניעת הוצאה כספית מיותרת.


התאמה של ביטוח ימי ואווירי מחייבת שליטה מקצועית מעמיקה בתחום המשפט הבינלאומי ובסעיפי ההסכמים הבינלאומיים הנהוגים  ברוב אזורי הסחר בעולם. חייבת להתקיים התייחסות לכל הפרטים הנוגעים להובלת המטען, כגון, אילו נזקים פוטנציאליים אפשריים, האם מדובר בהובלה חד פעמית, מהם היעדים הסופיים ועוד. פוליסת ביטוח ימי ואווירי פתוחה, נותנת כיסוי קבוע וגורף להעברת מטענים קבועה. לעומתה ניתן לרכוש פוליסה להובלה חד פעמית.

 

לקבלת מידע נוסף על פעילות רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ  >

ביטוח ימי ואוירי

טלפון רב קווי >

 1-700-70-70-72

בס"ד

פקס:

08-9466470

מייל:

info@shimshi.net

כל הזכויות שמורות

 שלח

שם מלא:

*שדה חובה

תודה רבה!

פנייתך התקבלה ונציג ישוב אליך בהקדם

טלפון:

*שדה חובה

דוא"ל:

*שדה חובה

לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים