לבטוח בעתיד כלכלי יציב 


לביטוח חיים חשיבות עליונה במהלך חיים תקין ויציב כלכלית. לא במקרה נהוג לכנותו, ביטוח ריסק. מדובר בכיסוי כספי הכרחי, לאחר אסון אישי או משפחתי. צוות רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, יתאים לכם ביטוח חיים שאפשר לבטוח בו.

 

ביטוח חיים - רחמים ואהרון שמשי - סוכנות לביטוח (2000) בע"מ

כמו כל מוצרי הביטוח, גם ביטוח חיים הוא מוצר שכדאי לרכוש באחריות ותוך התאמה מיטבית לאורח החיים. צוות רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, יתאים עבורכם ועבור משפחותיכם, תכנית ביטוח חיים שלמה, מקיפה ונוחה. על בסיס היכרות אישית איתכם ועם אורח חייכם ותוך התחשבות בכוח ההחזר החודשי ובדרישותיכם, תוכלו להיות בטוחים שבחרתם נכון.

 

 

לקבלת מידע נוסף על פעילות רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ  >

ביטוח חיים

מהו ביטוח חיים?

ביטוח חיים הוא הסכם בין המבוטח לחברת הביטוח, המעוגן בפוליסה מתאימה. המבוטח מתחייב להעביר מידי חודש פרמיה קבועה עבור חברת הביטוח וזו מתחייבת לתת ללקוח או ליורשיו, פיצוי כספי במקרה ונפגע או חלילה, מת. ביטוח חיים מתייחס לאפשרויות סיכון העלולות לפגוע באדם במהלך חייו. מוות, נכות ואובדן כושר עבודה. הרעיון הבסיסי הוא להבטיח פיתרון כלכלי מיידי בזמן קשה ומורכב בחיי המשפחה.


כל אדם יכול לרכוש ביטוח חיים ומוטב לעשות זאת בתחילת החיים הבוגרים. מדובר בהוצאה חודשית לא מכבידה, המבטיחה ביטחון כלכלי עתידי. מי שהשכיל לתכנן את עתידו מוקדם, ייהנה מסכומי כסף משמעותיים יותר בעת הצורך.

טלפון רב קווי >

 1-700-70-70-72

בס"ד

פקס:

08-9466470

מייל:

info@shimshi.net

כל הזכויות שמורות

 שלח

שם מלא:

*שדה חובה

תודה רבה!

פנייתך התקבלה ונציג ישוב אליך בהקדם

טלפון:

*שדה חובה

דוא"ל:

*שדה חובה

לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים