רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, היא סוכנות ותיקה ומוכרת בעולם הביטוח. לצד הניסיון המקצועי והשירות הקפדני, מטפח צוות הסוכנות קשרי חברות ארוכים עם קהל הלקוחות. זהו הסוד המקצועי האמיתי, זוהי תמצית ההצלחה.

 

ליווי מקצועי ויחס משפחתי

 

רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, היא קודם כל סוכנות משפחתית. צוות הסוכנות מורכב מבני משפחת שמשי ומעובדים מסורים, שבמשך השנים הפכו גם הם לחלק מהמשפחה. גם הקשר עם הלקוחות הוא ארוך ומרשים. צוות הסוכנות גאה בקשרי החברות הייחודיים עם קהל הלקוחות, והוא מלווה אותו בנאמנות ברגעי המשבר והשמחה.

 

פתרונות מצוינים לכל לקוח

 

הסוכנות הוקמה בחודש אוקטובר, 1977. קרוב לארבעה עשורים שרחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, מציעה שירות מקצועי, חזק ובלתי מתפשר לכל אחד מלקוחותיה הרבים. הסוכנות, השוכנת בעיר רחובות, מספקת שירותי ביטוח ופיננסיים ללקוחות בכל רחבי הארץ, מחברות מסחריות, דרך בתי עסק עצמאיים ועד בתי אב פרטיים.


רמת ההשקעה בכל לקוח היא גבוהה, מקצועית ומחויבת. הראייה היא תמיד לטווח ארוך, לעבר עתיד כלכלי יציב ובטוח. צוות הסוכנות, המורכב משלושה סוכנים מורשים, מקפיד על שירות מעודכן ורגיש. קשרי הסוכנות עם חברות הביטוח המרכזיות בארץ, מאפשרים פתרונות ביטוח מהשורה הראשונה, במחירים ייחודיים ונוחים במיוחד.

פרופיל החברה

לקבלת מידע נוסף על פעילות רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ  >

טלפון רב קווי >

 1-700-70-70-72

בס"ד

פקס:

08-9466470

מייל:

info@shimshi.net

כל הזכויות שמורות

 שלח

שם מלא:

*שדה חובה

תודה רבה!

פנייתך התקבלה ונציג ישוב אליך בהקדם

טלפון:

*שדה חובה

דוא"ל:

*שדה חובה

לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים