מתכננים לכם עתיד בטוח
כבר מעל לארבעה עשורים
ביטוח בריאות

לעשות יותר בשביל הבריאות

ביטוח בריאות הוא אולי הביטוח החשוב ביותר שאתם צריכים. בזמן אמת, בנושא הכי מהותי בחייכם – אתם צריכים לקבל את המענה הטוב ביותר ואת האמצעים הדרושים שיאפשרו לכם להתמודד עם מחלה או מצב רפואי בלתי צפוי. החל במימון ניתוחים בחו"ל ועד כיסוי לטיפולים שגרתיים באופן פרטי – ביטוח בריאות יכול להציל חיים ! 

מדינת ישראל מעניקה לכל אזרח כיסוי בריאותי בסיסי, לפי חוק ביטוח בריאות ממלכתי. השירותים שמעניק ביטוח זה הם בסיסיים ונקבעים על פי סל הבריאות התקופתי. קופות החולים משדרגות את הכיסוי ומציעות ביטוח בריאות משלים אך עם זאת, עדיין קיים צורך בכיסוי רחב יותר, אותו מספק ביטוח בריאות פרטי.

ביטוח בריאות פרטי מציע מענה לשירותים רפואיים שאינם נכללים בתוכניות הביטוח שמציעה המדינה – מדובר בפוליסה המפרטת שורה של כיסויים וטיפולים פרטיים בשירות רופאים ומומחים בעלי שם.

שוק הביטוח מציע מגוון של פתרונות לכיסוי בריאותי. בפגישה אישית עם הסוכן, נעבור על התיק הביטוחי שלכם ונסדר לכם כיסויים המתאימים אליכם ולאורח חייכם במחיר משתלם, תנאים מיוחדים וחשוב יותר – נעניק ליווי בזמן תביעה באופן אישי , רגיש ודיסקרטי 

בביטוח בריאות ניתן לרכוש סוגים שונים של הרחבות וכיסויים -

גילוי מחלות קשות

בעת גילוי מחלה קשה נאלץ החולה להתמודד עם הוצאות גדולות. בנוסף, רמת השתכרותו של החולה עלולה לרדת כתוצאה מהפסקת העבודה או הפחתה בהיקפה. פוליסת ביטוח מחלות קשות מעניקה פיצוי כספי חד פעמי בסכום שנקבע מראש למבוטח על מנת שיוכל להמשיך בשגרת חייו ולממן, בין היתר, את הוצאות הטיפול הרפואי.

תרופות שלא בסל

תרופות שאינן מכוסות במסגרת סל התרופות בישראל עלולות להיות יקרות, ולעתים אף בלתי מושגות . ביטוח תרופות נועד למימון תרופות מצילות או מאריכות חיים שאינן כלולות בסל הבריאות.

ניתוחים והשתלות בארץ ובחו"ל

כיסוי המאפשר לעבור השתלות וניתוחים ע"י רופא מנתח ומוסד רפואי לבחירת המבוטח בארץ או בחו"ל . כולל כיסוי הוצאות נלוות לניתוח כמו התייעצויות לפני ואחרי ניתוח , הוצאות אשפוז , שכר מנתח , טיפולי פיזיותרפיה ועוד

תאונות אישיות

תאונות הן בלתי צפויות ועלולות להתרחש בכל זמן או מקום. ביטוח תאונות אישיות מאפשר להתכונן לבלתי צפוי ומעניק פיצוי כספי  במקרים של מוות, נכות או נזקים פיזיים (כמו כוויות, שברים, אשפוז..) שנגרמו עקב תאונה.

נגישות
גלילה למעלה