מתכננים לכם עתיד בטוח
כבר מעל לארבעה עשורים

ביטוח חיים

לבטוח בעתיד כלכלי יציב

כשזה נוגע למשפחה שלנו – אנו חייבים לדאוג ולהבטיח את עתידם הכלכלי, על כל צרה שלא תבוא. תאונה או מחלה עלולות למנוע מכם לעבוד ולהתפרנס, מקרה מוות חלילה, עלול להשאיר את היקרים לנו מכל ללא מקור הכנסה או ביטחון כלכלי.

לכן , לביטוח חיים יש חשיבות עליונה במהלך חיים תקין ויציב כלכלית . ביטוח חיים מאפשר לשמור על רמת החיים של משפחתך לאחר אסון אישי או משפחתי .

אנו נתאים עבורכם תכנית ביטוח חיים שלמה ונוחה על בסיס היכרות אישית אתכם ועם אורח חייכם – כך תוכלו להיות בטוחים שבחרתם נכון. 

מהו ביטוח חיים ?

ביטוח חיים הוא כיסוי המעניק ביטחון כלכלי למשפחת המבוטח במקרה של אובדן חיים. המבוטח מתחייב להעביר מידי חודש פרמיה קבועה עבור חברת הביטוח וזו מתחייבת לתת ללקוח או ליורשיו, פיצוי כספי במקרה ונפגע או חלילה, מת. הרעיון הבסיסי הוא להבטיח פתרון כלכלי מידי בזמן קשה ומורכב בחיי המשפחה

ריסק

ביטוח ריסק (חיים) נועד לדאוג לבני המשפחה שנשאיר אחרינו, באמצעות הבטחה של סכום כספי שיגיע לידיהם במקרה ונלך לעולמנו. ביטוח למקרה מוות מעניק למוטבים פיצוי כספי בסכום שנקבע מראש ע"י המבוטח בתשלום חד פעמי במקרה של פטירת המבוטח חלילה, במהלך תקופת הביטוח

אובדן כושר עבודה

מה יקרה אם חלילה תאבדו את היכולת לעבוד או לפרנס את המשפחה בשל תאונה או מחלה ? מעבר למצב בריאותי לא פשוט, אתם עלולים למצוא את עצמכם באובדן כלכלי גדול. הפתרון הוא ביטוח אובדן כושר עבודה, המבטיח לכם שקט כלכלי באמצעות פיצוי חודשי שישולם במקרה של תאונה או מחלה העלולות לגרום להוצאות כספיות גבוהות או מגבלה גופנית הפוגעת ביכולת לעבוד ולהתפרנס.

נכות מתאונה

תאונה הגורמת לנכות מביאה איתה נזק כלכלי רב . ביטוח למקרה נכות מתאונה מעניק לכם פיצוי כספי חד פעמי במקרה של נכות קבועה מתאונה , היכול לסייע ולשאת בהוצאות הנגרמות כתוצאה מנכות.

נגישות
גלילה למעלה