מתכננים לכם עתיד בטוח
כבר מעל לארבעה עשורים

ביטוח נסיעות לחו"ל

 

עדכון קורונה

חלק מחברות הביטוח כבר חזרו לפעילות בנושא ביטוח נסיעות לחו"ל עם פוליסות מורחבות המציעות פתרונות ביטוח למציאות בצל הנגיף .

חשוב לדעת כי התמחור והאפשרות לרכוש ביטוח למדינות מסוימות מתבצע בשיקול למצב התחלואה הנוכחי באותו היעד,לכן הביטוח הוא דינאמי ומשתנה בהתאם לימים אלו. בכל אופן מומלץ להתייעץ עם צוות המשרד לפני רכישת הפוליסה.

לתשומת ליבכם :

  • תקופת הביטוח המקסימלית משתנה בהתאם לגיל המבוטח. למבוטחים עד גיל 69 התקופה המקסימלית הינה 30 ימים. 
  • כיסוי בסיס רפואי כעת כולל גם הוצאות לטיפול רפואי במחלה שנגרמת מוירוס הקורונה באופן מלא עד לתקרת הפוליסה.
  • ניתן לרכוש את הפוליסה לכל הגילאים , אך ההליך החיתומי מעל גיל 70 כפוף לקבלת מסמכים וחיתום רפואי.
  • מומלץ לרכוש הרחבה על הוצאות מיוחדות עקב המגיפה המעניקה השתתפות בכיסוי הוצאות לינה מעבר לתקופת הביטוח וכרטיס טיסה חזרה לישראל עקב בידוד בחו"ל או הארכת השהייה ביעד עקב המגיפה.
  • כיסוי לביטול וקיצור נסיעה הורחב גם למקרה הנגרם בעקבות המגיפה במקרים מסוימים – למשל אם קיבלתם תוצאה חיובית לנגיף לפני הנסיעה תוכלו לקבל החזר הוצאות בהתאם לתנאי הפוליסה במידה ורכשתם כיסוי זה.
גם בימים אלו אנחנו פה בשבילכם לכל שאלה. מאחלים לכם נסיעה נעימה ובריאות, שמרו על עצמכם ! 

יד מושטת בכל מקום בעולם

מהו הדבר הראשון שאתם צריכים לזכור ולארוז כשאתם עומדים לצאת לחו"ל, חוץ מהדרכון? שקט נפשי! כי לא משנה עד כמה טוב ארגנתם את הנסיעה שלכם, יש כמה דברים שאתם פשוט לא יכולים לתכנן מראש. ברגע אחד בלתי צפוי, אתם עשויים להזדקק לכיסוי כספי ולתמיכה אישית בשפה מוכרת. הידיעה שאתם מוגנים עם ביטוח נסיעות לחו"ל מעניקה לכם את החופשה המיוחדת שמאפשרת לכם להירגע וליהנות מהטיול, העיקר  – שתשובו הביתה בשלום .

מהו ביטוח נסיעות לחו"ל ?

העיקרון הבסיסי והחשוב בנוגע בביטוח נסיעות, הוא ההתאמה בין הנסיעה והנוסע לבין הפוליסה. כל נסיעה כוללת סיכונים משתנים ושונים. כיסוי לנסיעה למטרות נופש בתאילנד, שונה מכיסוי עבור נסיעת עסקים במזרח אירופה. יש להכיר את היעדים, את הסיכונים ואת הכיסוי שמציעה הפוליסה המתאימה ביותר. כך גם לגבי ההתאמה בין הנוסעים עצמם לפוליסה. יש צורך לקחת בחשבון את מצבו הבריאותי של הנוסע, על מנת להתאים לו את כיסוי יעיל.

 כדאי לשתף את סוכן הביטוח בכל עניין רלוונטי, במיוחד בכל הנודע לנסיעות מורכבות ויוצאות דופן.

דברים שכדאי לדעת

        טיפול רפואי

אירוע רפואי כמו טיפול או אשפוז בזמן שהייה בחו"ל עלול בקלות לגבות מכם עלויות גבוהות מאוד. כיסוי זה מבטיח החזר כספי עבור הוצאות רפואיות בחו"ל, הכוונה למרפאה לטיפול ואפילו התייעצות עם רופא מהארץ.

        כיסוי כבודה

הגעתם ליעד וגיליתם כי המזוודה שלכם מאחרת ? הציוד האישי אבד או נגנב ? בדיוק לשם כך קיים כיסוי הכבודה – תקבלו פיצוי כספי או החזר במקרה של גניבה, נזק או אובדן לציוד האישי שלכם בזמן שהות בחו"ל.

        ספורט אתגרי

מטפסים על הרים? אוהבים לגלוש? נוסעים לחופשת סקי? כדאי לכלול הרחבה מיוחדת לעוסקים בספורט אתגרי ביבשה, בים ובגובה, וגם הרחבה מיוחדת לעוסקים בספורט חורף- כך תקבלו החזר במקרה של פציעות חלילה או שירותים רפואיים שנגרמו מפעילות של ספורט אתגרי.

        מכשירים אלקטרוניים

קניתם אייפון חדש ויקר או מביאים אתכם לטיול מצלמה או מחשב מיוחד? יש לבטח חפצים אלקטרוניים יקרי ערך אשר לא נכללים בכיסוי הכבודה. כך תקבלו החזר במקרה של אובדן או גניבה.

        ביטול נסיעה

ניתן לרכוש סעיף ביטול נסיעה בפוליסה עקב החמרה רפואית שלך או של בן משפחה קרוב. במידה ותרצו, ניתן לרכוש גם פוליסה נפרדת המספקת החזר כספי לביטול הנסיעה בגין כל סיבה שלא תהיה.

        ביטוח שנתי

נוסעים לחו"ל מספר פעמים בשנה? כיף לכם! ניתן לרכוש פוליסה שנתית המבטיחה לכם כיסוי לכל נסיעה לחו"ל במשך כל השנה ללא צורך לדווח.

נגישות
גלילה למעלה