מתכננים לכם עתיד בטוח
כבר מעל לארבעה עשורים
ביטוח עסק

כיסוי טוב לכל בית עסק

כבעלי עסק אתם חשופים לתקלות שונות, העלולות לגרום הפסד כספי ונזק. ביטוחים עסקיים הם המענה היעיל להגנה על בית העסק ושמירה על יציבות הרווחים. אנו מציעים ייעוץ מקצועי וליווי בכל תהליך בחירת הביטוח העסקי המתאים לכם .באמצעות למידת הפעילות העסקית של בית העסק שלכם, ניקח בחשבון נתונים הנוגעים לרווחים, להוצאות שוטפות ולנכסים, ונציע לכם את חבילת הביטוח המתאימה ביותר עבור בית העסק שלכם.

מהם ביטוחים עסקיים?

ביטוחים עסקיים מציעים מענה לשורה של פגיעות ונזקים אפשריים בבית העסק ובפעילותו העסקית – כלכלית. בין היתר מציעים הביטוחים העסקיים כיסוי למבנה בית העסק ולנכסים נוספים השייכים לו, כגון רכבים, מחסנים, מלאי וציוד כבד או אלקטרוני. כמו כן, נותנים הביטוחים העסקיים מענה במקרה של פגיעה בשמו הטוב של בית העסק, נזק שיכול להתרחב עד כדי פגיעה משמעותית בהיקף המכירות וברווחים.הגנה כנגד תביעות רשלנות מקצועית נכללת גם היא ברשימת הכיסויים בתוך הביטוחים העסקיים.חשוב שכל בית עסק יבחר את חבילת הביטוחים שמתאימה לו. רק באופן זה ניתן יהיה להבטיח את המשך הפרנסה של הבעלים והעובדים כאחד.

למה אצלנו ?

       ביטוח בחברה מובילה

חשוב לבטח בחברת ביטוח ותיקה ויציבה שתוכל לשלם תביעה בזמן אמת. סוכנות הביטוח שלנו פועלת מעל ל4 עשורים ומנהלת יחסי עבודה ארוכים עם חברות הביטוח המובילות בישראל. חשוב לנו שתרגישו בטוחים ורגועים כשאתם רוכשים ביטוח אצלנו. 

       ביטוח מותאם אישית

לעסקים שונים – יש צורך בחבילת ביטוחים שונים. אנו מתעדכנים בתחום מדי יום ומקפידים להציע לכם מוצרי ביטוח מן השורה הראשונה המותאמים אישית לצרכים שלכם.

      רגועים בזמן תביעה

בזמן תביעה לא תצטרכו להתמודד לבדכם מול חברת הביטוח. בעת הצורך מחלקת התביעות שלנו תלווה אתכם אישית מתחילת התביעה ועד לקבלת הפיצוי ההולם.

      יש לכם עם מי לדבר

במציאות של מוקדנים מתחלפים, מענה אנושי והכרות אישית הופכת הכל לפשוט ונוח יותר. אנו עומדים לרשותכם ותמיד נדאג בראשונה לצרכים של לקוחותינו.

נגישות
גלילה למעלה