מתכננים לכם עתיד בטוח
כבר מעל לארבעה עשורים

חיסכון פנסיוני

פתרון כלכלי לעת פרישה

כאשר תגיע העת לצאת לגמלאות, כיצד תבטיחו את רווחתכם הכלכלית? הפתרון הוא חיסכון פנסיוני. אנו מזמינים אתכם ללמוד יותר על אפשרויות החיסכון הפנסיוני ולבחור בשביל עתיד כלכלי בטוח.

חיסכון פנסיוני הוא נושא ראשון במעלה, בכל הקשור לתכנון העתיד הכלכלי. עד היציאה לגמלאות, אדם עובד למחייתו לרווחת משפחתו. בזמן הפנסיה, יורדת ההכנסה החודשית ובהכרח גם רמת החיים המוכרת. בחירה מוקדמת ומושכלת בחיסכון פנסיוני מתאים, תבטיח את הרווחה הכלכלית ואת הביטחון הכלכלי שמגיע לכם. צוות רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע"מ, ייתן לכם מידע וכלים מקצועיים וילווה אתכם עד לבחירה מצוינת ואחראית.

מהו חיסכון פנסיוני?

חיסכון פנסיוני הוא שם כולל למבחר של תכניות חיסכון לטווח ארוך. המטרה העומדת מאחורי תכניות אלה היא לספק לכל מוטב פנסיה חודשית מוגדרת, מגיל פרישה ועד סוף ימיו. כדי לעשות זאת, על המוטב להפריש מידי חודש, במהלך שנות בגרותו טרם הפרישה, סכום כסף קבוע לתכנית החיסכון הפנסיוני. בבוא העת, כאשר ייצא לגמלאות יקבל את ההון הצבור לפי התנאים הקבועים בפוליסה שבידו.

במדינת ישראל קיימים שלושה ערוצי חיסכון פנסיוני עיקריים: קרן פנסיה, קופת גמל וביטוח מנהלים. קיימת אפשרות לבחור באחד מערוצים אלה, או לבחור במוצר המשלב בין היתרונות שלהם. החל משנת 2008 ואילך, כל מעביד מחויב על פי חוק להפריש כסף לקרן פנסיה של עובדיו, לפי בחירתם. על מנת לעודד את החיסכון הפנסיוני, מציעה המדינה הטבות מס משמעותיות בכל אחד מערוצי החיסכון הקיימים.

נגישות
גלילה למעלה